Operátor/Výrobný pracovník (elektrokeramický robotník)

PPC Čab, a.s.
  • Dátum príspevku: 7. marca 2019
  • Koniec ponuky: 7. marca 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 32
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce

Manuálna práca – tmelenie armatúr na keramický izolátor.

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

– Nástupná základná hodinová mzda zamestnanca je 3,50 Eur + príplatok
0,1 Eur/hod. za dodržiavanie BOZP + 30 Eur/ mes. dochádzková prémia (po
splnení podmienok)
– Po zaškolení a plnení plánu je základná hodinová mzda 4,05 Eur + 0,1 Eur/
hod. príplatok za dodržiavanie BOZP a výkonnostná odmeny pri splnení
stanovených podmienok do výšky 1,2 Eur/ hod. + 30 Eur/ mes.
dochádzková prémia (po splnení podmienok) + príplatok za prácu v noci +
príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu
– počas zaúčania zamestnanec chodí do práce od pondelka do piatka a po
zaučení pracuje podľa harmonogramu pracovných zmien v 12 hodinových
zmenách (denná, nočná, voľno, voľno, denná, nočná, voľno, voľno,…)
– nepretržitá prevádzka, 12 hodinové zmeny 6:00-18:00 a 18:00-6:00
– 13. plat
– príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier) do 1,3% do 3% v
závislosti od veku a strediska vo výrobe
– možnosť odborného rastu a pracovného postupu
– každého vybraného kandidáta bezplatne zaškolíme na obsluhu
vysokozdvižného vozíka a žeriavu
– po overení zručností je možný presun na inú vhodnú pozíciu v rámci
výroby

Pracovné podmienky

  • Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
  • Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:

  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Všetky školenia hradíme v plnej výške.

Osobnostné predpoklady

  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Kontaktná:

Ing. Silvia Grupačová
HR Manažér
kariera.cab@ppcinsulators.com
tel.: +421903909895
fax: +421376568271

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny3,50 € za hodinu
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceNové Sady, Čab 268
  • Osobnostné predpokladyPraktické myslenie, Spoľahlivosť
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť, Manuálna zručnosť, Samostatnosť