Osobný šofér

MOON
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme nových kolegov do teamu na pozíciu Osobný šofér.
Hlavnou náplňou práce :
Osobný šofér pre transfery prevažne na letiská – Wien – Bratislava – Budapešt – Brno
PODMIENKA – Vodičský preukaz typu B, vyžaduje sa komunikatívna znalosť AJ, komunikácia v AJ každý deň, dobrá znalosť Bratislavy

Informácie o výberovom konaní:

Zašlite nám štruktúrovaný životopis s FOTOGRAFIOU na info@carsen.sk ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky – vodičský preukaz skupina B, komunikatívna znalosť Anglického jazyka a dobrá znalosť Bratislavy.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • PODMIENKA – VODICSKY PREUKAZ SKUPINY B
  • KOMUNIKATIVNA ZNALOST ANGLICTINY – PODMIENKOU
  • Vysoko reprezentatívne vystupovanie – podmienkou
  • Flexibilita
  • Samostatnosť
  • Orientačné schopnosti
  • Zodpovednosť
  • Vodičký preukaz min 5 rokov aktívny vodič
  • Bezúhonosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:

Ponúkame komfortnú prepravu plne klimatizovanými luxusnými limuzínami Mercedes-Benz s Wi-Fi pripojením, ktoré vás privezú na miesto určenia včas a pohodlne. Garantujeme profesionalitu, bezpečnosť, diskrétnosť, spoľahlivosť vybavenia každej objednávky a spokojných zákazníkov.

Špecializujeme sa na letiskové transfery, svadobné taxi, prenájom limuzín.

Počet zamestnancov:

  • 10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti:

CARSEN Transfer Service, s.r.o.
Einsteinova 21
85101 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: Michael Skála
Tel.: +421944554555
E-mail: zivotopis@kariera-praca.sk
Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny800€ - 1200€
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • Termín nástupuihneď
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť