Pekár / Pekárka ( denná zmena )

STARYOTEC
  • Dátum príspevku: 15. júna 2018
  • Koniec ponuky: 25. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 96
Prehľad úloh

Popis pracovnej činnosti:

  • príprava rôznych druhov koláčového cesta ( kysnuté, maslové, krehké )
  • manuálna práca s cestom   – vykrajovanie, plnenie, tvarovanie koláčikov ….

Zodpovednosti:

  • dodržiavanie predpísaných receptúr a pracovných postupov
  • dodržanie predpísaného objemu výroby na pracovnej zmene
  • dodržiavanie kvalitatívnych štandardov

Požiadavky na zamestnanca:

  • zdravotná spôsobilosť ( práca s potravinami )
  • manuálna zručnosť
  • prax v pekárenskej/cukrárenskej výrobe
  • schopnosť učiť sa nové výrobné postupy a receptúry
  • základné znalosti angličtiny ( schopnosť dohovoriť sa na zmene s ostatnými kolegami )

Pracovné podmienky, zamestnanecké výhody:

  • možnosť ubytovania priamo v budove pekárne
  • práca v malom mladom kolektíve
  • osobný prístup nadriadených
  • variabilný pracovný čas

Odmeňovanie a mzdové ohodnotenie:

  • Cukrár  – základná mzda 700 – 800 eur brutto
  • Cukrár  – vedúci zmeny príplatok 200 eur brutto
  • Cukrár – motivačný bonus ( rýchlosť a kvalita práce ) 200 eur brutto

Zamestnávateľ:

SandR, s.r.o., Závodná 78, 821 06 Bratislava

Pekáreň je 100%  dcérou spoločnosti Starý Otec, a.s., ktorá prevádzkuje maloobchodnú sieť potravín s výlučne slovenským sortimentom. Tento koncept funguje viac ako štyri roky. V súčasnosti je otvorených 13 predajní. V krátkom čase plánujeme rozšíriť aktivity aj na českom trhu.

Pekáreň pracuje s moderným strojovým vybavením ( priestor s novým zariadením otvorený v roku 2015). 80% produkcie sa vyrába pre predajne Starého Otca.  Sortiment sú tradičné slovenské pekárenské produkty  – chlieb ( vrátane kváskového ), tukové pečivo, kysnuté koláče, trvanlivé sladké a slané drobné pečivo.

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladná mzda 700 – 800 eur brutto + vedúci zmeny príplatok 200 eur brutto + motivačný bonus ( rýchlosť a kvalita práce ) 200 eur brutto
  • Termín nástupudohodou
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíZačiatočník
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť