Plánovač výroby

TRENS SK, a. s.
  • Dátum príspevku: 28. júna 2018
  • Koniec ponuky: 28. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 64
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva podklady pre plán výroby strojov a ZP ako aj vyhodnotenie dosiahnutých predajných cien.
Zabezpečuje spracovanie, údržbu a aktualizovanie cenníkov.
Spolupracuje s obchodníkmi a výrobou pri zabezpečení splnenia plánu predaja.
Koordinuje zadávanie a odvádzanie strojov do/z výroby.
Zabezpečuje 1x do roka prepočet cien strojov, zvláštneho príslušenstva a nakupovaných položiek podľa nových noriem a ich následne zadanie do informačného systému používaného v spoločnosti.
Zabezpečuje výpočet marže strojov, kalkulácie ÚVN a ZC na ponuky pre určenie možnej zľavy pre vedenie spoločnosti.
Kontroluje napĺňanie požiadaviek na úpravu a zmeny plánov.
Sústreďuje dáta zo strategického plánu a pripravuje podklady pre operatívne plány, plány dopytov a predaja.
Má koordinačnú úlohu v procese plánovania medzi predajom a operatívou o zaradení špeciálnych požiadaviek odberateľov. Hodnotí riziká, prípadne kritické situácie v procesoch plánovania, pripravuje scenáre pre výber viacerých možností riešenia prípadných rizík pre manažérske rozhodnutia.
Zakladanie strojov, zvláštneho príslušenstva, nakupovaných položiek a náhradných dielov v informačnom systéme spoločnosti.
Pripravuje analýzy, reporty a materiály pre nadriadeného, resp. vedenie spoločnosti.

– zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
– platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
– možnosť profesijného rastu a vzdelávania sa
– možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
– príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
– skupinové rizikové poistenie

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– samostatnosť
– komunikatívnosť
– analytické myslenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Adresa spoločnosti

Súvoz 1
911 32 Trenčín

Kontakt

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynástupný plat od 600,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40% (výška základného platu sa odvíja od rozsahu pracovných skúseností a kvalifikácie)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceSúvoz 1, Trenčín-Kubrá
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý