PLC programátor

IMC Slovakia, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 12. júla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 107
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a uvádzanie do prevádzky kontrolných systémov pre automatické linky v spolupráci so softwarovým oddelením .
Uvádzanie liniek do prevádzky zahŕňa nahrávanie softwaru do jednotlivých kontrolných zariadení, určenie nastavení linky, polohovanie senzorov a kontrola funkčnosti a bezpečnosti.
Software bude vždy pripravený vopred.
Komunikovať so softwarovým oddelením o chybách a návrhoch na zlepšenie.
Zabezpečovať vysokú kvalitu testovacej fázy.
Zúčastňovať sa na stretnutiach s členmi tímu po dokončení projektu.
Zúčastniť sa zaškolenia v Holandsku.
Odborná znalosť anglického jazyka.

Ponúkame perspektívnu zaujímavú prácu s možnosťou kariérneho, finančného a odborného rastu. Možnosť pracovať pre významného zahraničného výrobcu, ktorý je v svojom odbore baliaceho priemyslu na najvyššej úrovni a jeho výrobné linky môžeme nájsť na celom svete a súčasne si zachovať všetky výhody rodinného zázemia. Úspešný kandidát bude zaškolený v holandskej firme a následne bude pracovať v našej firme s krátkodobými služobnými cestami do Holandska a prípadne, podľa schopností kandidáta aj do iných krajín, čo samozrejme zvýši aj možnosti vyššieho finančného ohodnotenia. Výhodou je aj možnosť odborného a kariérnho rastu po zapracovaní, možnosti podieľať sa tvorbe a vylepšení softwaru a nových technických možností liniek.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopisy e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, mechatronika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Nevyhnutná znalosť programovania PLC, základy elektroinštalácie.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krájín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šebešťanová 255
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ďurkovská Romana
Tel.: +421915815362
E-mail: rdurkovska@imcslovakia.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzáklad 1200 EUR - odmeny závisia od schopností a pracovného nasadenia kandidáta a celková mzda po zapracovaní môže prekonať aj uvedených 2000 EUR
  • Požadované vzdelanievysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Miesto práceŠebešťanová 255
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíPokročilý