Poď vyskúšať niečo nové! Pracuj pre VB Taxi ako vodič!

VB Taxi
  • Dátum príspevku: 29. júna 2018
  • Koniec ponuky: 25. júna 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 117
Prehľad úloh

Náplň práce:
Práca vo VB Taxi na pozícii „osobný šofér/ profesionálny vodič taxi“.
GARANTOVANÝ PRÍJEM, nástup možný IHNEĎ.
Pri perfektnej profesionalite získavaš extra príplatky a bonusy od 150 € mesačne, záleží len na tebe.

Pracujeme na zmeny nonstop aj počas víkendov a sviatkov.

Nástup do práce bez presunov.
S firemným vozidlom, na ktorom budeš jazdiť, môžeš parkovať doma.

Ponúkame:
– nástupný bonus
– pravidelné zvyšovanie platu
– hradíme všetky prevádzkové náklady – tankovanie, servis, umývanie
– týždenné zápočty pre živnostníkov
– kariérny postup
– ďalšie benefity
– priateľské pracovné prostredie

Ponúkame nadštandardné ohodnotenie a rozmanitú prácu s kvalitným technologickým vybavením.

Priateľský kolektív, pravidelné školenia a teambuildingy.

Vyskúšaj novú prácu, poradíme Ti ako na to!

Požadujeme:

– Pozícia je vhodná pre absolventa s vekom nad 21 rokov
– prax s vodičským preukazom sk. B 3 roky
– čistý register trestov
– príjemné vystupovanie
– komunikatívnosť a proaktivita
– orientácia na zákazníka
– samostatnosť a flexibilita

O nás:

VB Taxi – výhodne a bezpečne.
Od roku 2014 sme na slovenskom trhu inovátori v oblasti individuálnej prepravy osôb. Rastieme a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služieb.
Maximálna korektnosť, transparentnosť a orientácia na spokojnosť zákazníkov a vodičov je pre nás prvoradá.
Pridaj sa k tímu najobľúbenejších vodičov v Bratislave!

Adresa spoločnosti

VB Taxi s.r.o.
Páričkova 5
821 08 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Kariera VB Taxi
Tel.: +421 903 209 000
E-mail: kariera@vbtaxi.eu

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1000 € / mesiac – možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu + odmeny a bonusy
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceBratislava
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyprax s vodičským preukazom sk. B 3 roky