Pracovník odd. DEPO – disponent

metrans
  • Dátum príspevku: 6. novembra 2019
  • Koniec ponuky: 7. mája 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 46
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
– zadávať príchod, resp. odchod všetkých kontajnerov do informačného systému
– odovzdávať/odoberať/kontrolovať od vodičov doklady, ktoré sprevádzajú kontajner
– vykonávať váženie kontajnerov a vytvárať VGM dokumentov podľa schválených pracovných postupov
– komunikovať s vodičmi nákladných vozidiel
– vydávať doklady a plomby vodičom
– zapisovať do informačného systému pohyby a polohy prázdnych kontajnerov, ktoré mu nahlasujú rádiostanicou vodiči kontajnerového prekladača
– centrálneho dispečera oboznamovať o ďalšom pohybe kontajnera (na depo, na vlak, chladiarensky kontajner napojiť na energiu a pod.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 650,- EUR + 100,- EUR osobné ohodnotenie, príplatky za zmenovosť, zvýšenie platu po zaučení + kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne, stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona

– zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
– účasť na firemných akciách
– mladý, dynamický kolektív
– priateľská firemná kultúra a atmosféra, príjemné pracovné prostredie
– seriózny a otvorený prístup

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Vaše CV na: hr@metrans.sk
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– spoľahlivosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok
– technická zdatnosť
– dynamickosť pri výkone práce
– odolnosť voči stresu
– ochota pracovať na zmeny

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina METRANS je poskytovateľom all-inclusive just-in-time intermodálnej železnično-cestnej prepravy, prevádzkovaním vlastných vlakov s námorným nákladom z / do Českej republiky, Slovenska, Maďarska a nových servisov do vnútrozemia Nemecka a Rakúska, ktoré sú spojené prostredníctvom železnice s hlavnými európskymi prístavmi vrátane Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu a Duisburgu, alebo hlavných južných železničných spojení do Koperu, Trieste, Rijeky.
Spoločnosť METRANS má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov a moderných železničných záchytných terminálov v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

METRANS /Danubia/, a.s.
Povodská cesta 18
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Vargová
Tel.: +421313234257, +421918776927
E-mail: hr@metrans.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynástupný plat 650,- EUR + 100,- EUR osobné ohodnotenie, príplatky za zmenovosť, zvýšenie platu po zaučení + kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne, stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto prácePovodská cesta 18, Dunajská Streda
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk, Slovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíMierne pokročilý, Stredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý