Praktická sestra (zdravotnícky asistent)

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia,spol.s r.o.
  • Dátum príspevku: 15. mája 2019
  • Koniec ponuky: 10. januára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 22
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

náplň práce sestry na oddelení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

praktická sestra bez špecializácie 841,82 EUR, praktická sestra so špecializáciou 927,68 EUR, plus príplatky
za víkendy, za prácu v noci a pod.

náborový príspevok vo výške 1 000 EUR
ročné odmeny
ubytovanie za 20 EUR mesačne

ďalší odborný rast a možnosť špecializačného štúdia
stravovanie v závodnej jedálni za 1,08 EUR lístok
príplatky za nadčas vypočítané z priemernej mzdy
preplácanie nadčasov
príspevok zo sociálneho fondu na životné a pracovné jubileá, v zmysle interného predpisu
príjemné pracovné prostredie s vynikajúcim kolektívom
spoločenské akcie

Informácie o výberovom konaní

životopisy prosím zasielať na adresu: hmarekova@milosrdni.sk, PhDr. Helga Marekova, 0914326552

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

SZŠ – praktická sestra

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú
starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov VŠZP v roku 2018 sme boli zaradení na 2. miesto v rámci Všeobecných nemocníc.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia
Nám SNP 10
814 65 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Sandtnerová
Tel.: +421903722772
E-mail: jsandtnerova@milosrdni.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny841,82 - 1 400 EUR
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceNám. SNP, Bratislava