Predavač/ Predavačka/ Odborný pracovník záložne v Bratislave, nástupný plat v čistom 1.000 € + 74 € v stravných lístkoch

Záložňa Breva
  • Dátum príspevku: 6. augusta 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 44
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.
Práca s hotovosťou.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Práca v mladom kolektíve, možnosť získavania nových poznatkov a neustáleho profesionálneho rastu, komplexné zaškolenie.
Zamestnáme aj uchádzačov, ktorí bývajú aj v iných lokalitách ako sú určené, ak sú ochotní do zamestnania dochádzať.
Podporujeme zamestnancov v štúdiu na vysokej škole.
Zľava pri nákupe firemného tovaru.
Iné výhodyNEKONTAKTUJTE nás e-mailom, ale TELEFONICKY!

Informácie o výberovom konaní:

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
V prípade záujmu VOLAJTE v Po až Pia: 9:00 – 15:00.
na t.č.: 0904/250 449 alebo 0903/659 318.
KONTAKTUJTE nás TELEFONICKY, nie e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:

Obchodná spoločnosť – celoslovenská sieť predajní šperkov a záložní.

Počet zamestnancov:

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti:

Kpt. Nálepku
08001 Prešov
Životopis posielajte na mail : reklamabreva@gmail.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyHrubá základná mzda 947,08 €. Ponúkaný nástupný plat v čistom 1.000 € + 74 € v stravných lístkoch.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuIhneď
  • Miesto práceBratislava