Predavačka / asistentka predaja

Ľubica s.r.o.
  • Dátum príspevku: 20. novembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 51
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Obsluha zákazníkov , odborné poradenstvo a predaj vychádzkovej obuvi zn. ARA , GABOR , GERRY WEBER , HOGL , RIEKER , SALAMANDER v maloobchodnej predajni s obuvou na prevádzke Ľubica , Krížna 36 v Bratislave , práca s registračnou pokladňou – PC , vyskladňovanie a príjem tovaru , udržiavanie čistoty na prevádzke , PRACOVNÝ ČAS : na smeny doobedná a poobedná + každá druhá sobota ( pracovný čas v sobotu 8.00 – 13.00 ) nedeľa voľno , smeny sa striedajú po týždni , ŽIVOTOPIS PROSÍME ZASIELAŤ E-MAILOM NA lubica@lubica.eu
Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPIS PROSÍME ZASIELAŤ NA E-MAIL lubica@lubica.eu , do predmetu správy prosím uveďte “ predavačka “

Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu . Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
maloobchod

Ostatné znalosti
Pokladňa – pokročilý
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy

Počet rokov praxe
maloobchod, 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Minimálna prax v maloobchode 3 roky , obchodnícke zručnosti , komunikácia , schopnosť samostatnej práce , schopnosť kolektívnej práce

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Výrobnoobchodná spoločnosť v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu osobných ochranných pracovných pomôcok

Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti
ĽUBICA
Vajnorská 131/A
831 04 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Lubos Podolec
Tel.: 02/44 641463
E-mail: podolec@lubica.eu

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladná mzda 740 EUR + prémie z tržby od 50 do 150 EUR
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupu02.12.2018
  • Miesto práceKrížna, Bratislava
  • Administratívne a ekonomické znalostiPokladňa
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník