Prevádzkový elektrikár

SaarGummi Slovakia s.r.o.
  • Dátum príspevku: 3. decembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 85
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Prevádzkový elektrikár v trojzmenej prevádzke.
Oprava, diagnostika, údržba výrobných strojov.
Práca je na trojzmennú a štvorzmennú prevádzku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
13. plat, 14.plat, motivačné zložky mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity:
Práca v mladom kolektíve, doplnkové dôchodkové pripoistenie, možnosť kariérneho rastu, možnosť odborného vzdelávania. Motivačné bonusy, 13. a 14. plat, zmenné príplatky nad ZP, dochádzkový bonus, autobusová doprava s príspevkom zamestnávateľa vo výške 90%, stravovanie v spoločnosti za 0,80€.

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny4,4 - 6,2 EUR/hod.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Miesto práceDolné Vestenice alebo Nováky
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk, Nemecký jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíÚplný začiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore slaboprúd, resp. automatizačná technika Preukaz obsluhy motorových vozíkov - nie je nutné. Prax v odbore vítaná.