Prípravár/Prípravárka

PROSPECT, spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 6. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 61
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta s praxou. Prípravár/ka stavieb komplexne zastrešuje prípravu a zúčastňuje sa na obchodných stretnutiach ohľadom realizácie stavebného projektu. Dohliada na spracovanie cenovej ponuky. Preberá a kontroluje projektovú dokumentáciu. Spracováva a zadáva technické podklady na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov. Participuje na výbere rozhodujúcich subdodávateľov, vyhodnocuje jednotlivé cenové ponuky a realizuje výber. Pripravuje návrhy Zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky, kontroluje správnosť fakturácie podľa ZoD. Zabezpečuje materiálové vybavenie na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcim. Komunikuje so stavebným dozorom investora. Mesačne sleduje stav projektu.

Práca v stabilnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, mobil
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiacPlat je rozdelený v dvojzložkovej mzde fix 750 € brutto + pohyblivá až do výšky 250 € v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyOd 750 EUR/mesiac
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceJ. Simora 5 940 01 Nové Zámky
  • Jazykové znalostiMaďarský jazyk, Slovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíPokročilý, Expert
  • Administratívne a ekonomické znalostiFakturácia
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore stavebný priemysel Osobnostné predpoklady a zručnosti stavebné vzdelanie skúsenosť minimálne 3 roky na pozícii stavebného prípravára, projektového manažéra samostatnosť dobré koordinačné a technické schopnosti