Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami CENTURY 21 Garant-Bardejov

REALIO, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 26. apríla 2019
  • Koniec ponuky: 20. marca 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 17
Prehľad úloh

Miesto práce
Bardejov

Druh pracovného pomeru
živnosť

Termínnástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou najväčšejrealitnej siete sveta a najznámejšie realitnej značky?
Na pozíciu obchodníka s nehnuteľnosťami hľadáme komunikatívneho a pozitívnenaladeného človeka s priateľskou povahou, ktorý sa stane pevnou súčasťou nášhoúspešného tímu.

Tešíme sa na vás, ak máte chuť:
• byť odborným sprostredkovateľom predaja a prenájmu rozličného typunehnuteľností
• aktívne vyhľadávať a spájať vlastníkov nehnuteľností s kupujúcimi
• pracovať na živnostenský list

Budeme si rozumieť:
• ak ste skúseným obchodníkom s praxou alebo nováčikom so záujmom spoznať novýodbor
• ak ste ochotný učiť sa novým veciam a rozširovať si svoje odborné znalosti
• ak máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

U nás získate:
• zázemie silnej a svetovo uznávanej obchodnej značky CENTURY 21®
• nadštandardné finančné ohodnotenie, ktoré zvyčajne prekonáva ponukykonkurencie
• medzinárodne ocenený vzdelávací program CREATE 21

Ponúkame vám:
• osvedčené know-how úspešnej realitnej spoločnosti s 48 ročnou tradíciou nasvetovom realitnom trhu
• možnosť byť pánom svojho času, pretože práca z domu u nás nie je problém
• reprezentatívnu kanceláriu s moderným zázemím na lukratívnom mieste svýbornou dostupnosťou pre klientov

Výhody spolupráce:
• žiadne vstupné náklady a poplatky
• podpora a prideľovanie nových obchodných príležitosti zo strany pobočkovejsiete CENTURY 21®
• spoločné kongresy, konferencie, workshopy a súťaže maklérov CENTURY 21 Českeja Slovenskej republiky

48 rokov skúseností nám pomohlo kvybudovaniu silnej globálnej značky pôsobiacej v 78 krajinách sveta a urobilonás svetovou jednotkou sprostredkovateľského realitného trhu.

Spoločným marketingovým fondom dosahujeme najlacnejšiu inzerciu na najlepšíchinzertných serveroch, viditeľné reklamy pre celú sieť a výhodné zľavy oddodávateľov.

Kompletné know-how, fungujúce IT systémy a permanentná podpora centrálykaždodenne pomáhajú maklérom sústrediť sa na svoju prácu.

Prepracovaný systém odborných školení a tréningov vedie našich maklérov kschopnosti poskytovať kvalitné služby a získavať ďalších spokojných zákazníkov.

Každý náš maklér môže predať ktorúkoľvek nehnuteľnosť inzerovanú v celej sieti,aj začínajúci maklér sa tak môže dostať k obchodu s nehnuteľnosťou, ktorú sámnezískal.

Zdieľanie know-how medzi kanceláriami je pre nás samozrejmosťou, spoločne taknielen obchodujeme, ale aj prinášame inováciu a radosť v podnikaní.

Vysoko kvalitné právne a daňové poradenstvo a neustála podpora zo stranyrenomovanej advokátskej kancelárie.

Zažite okamihy slávy pri preberaní cien pre najlepších maklérov! Iba v CENTURY21 získajú najlepší makléri medzinárodné ocenenie realitných profesionálov tzv.CENTURION, ktoré osobne preberajú v USA pred mnohými a mnohými tisíckamikolegov z celého sveta.

S prvotriednym interným realitným softvérom máte všetky vaše ponuky aj dopytypod neustálou kontrolou. Taktiež vám poskytneme mimoriadne nástroje pre správuvašich klientov a komunikáciu s nimi. Automatický export všetkých ponúk nadesiatky serverov, vrátane tých lokálnych, je samozrejmosťou.

Využite možnosť spolupráce s ktorýmkoľvek z maklérov CENTURY 21 na Slovensku ivo svete. Vďaka nastavenému procesu spolupráce sa našim maklérom výrazne dvíhapočet dokončených transakcií.

Spoznáte výnimočných a uznávaných odborníkov v realitách, v radoch CENTURY 21stretnete napríklad makléra, ktorý v minulom roku uzavrel viac ako 450predajov.

Vďaka našim technológiám a vďaka nástrojom, ktoré majú naši makléri kdispozícii, máte možnosť stať sa úspešným realitnom obchodníkom vo veľmikrátkej dobe.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

INZERUJÚCASPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Celosvetový realitný reťazec CENTURY 21sa radí medzi najstaršie franšízingové spoločnosti v realitách. Založeniespoločnosti sa datuje k roku 1971, kedy realitní makléri Art Bartlett a MarshFisher otvorili svoju prvú kanceláriu v Orange County v Kalifornii. Vsúčasnosti predstavuje medzinárodná sieť CENTURY 21 svetovú jednotku a lídra nanajvýznamnejších realitných trhoch so sieťou viac ako 7 400 realitnýchkancelárií v 78 krajinách sveta, v ktorých pracuje približne 111 000profesionálov. CENTURY 21 ako najväčší poskytovateľ realitných služieb na svetesvoje prvenstvo na sprostredkovateľskom realitnom trhu stavia na kvalitnomporadenstve a prvotriednych službách, prostredníctvom ktorých jej makléripomáhajú klientom s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľností.

Adresa spoločnosti

CENTURY 21 Garant
Tkáčska 4
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Ľubomír Platko
Tel.:
+421948021021

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynadštandardné finančné ohodnotenie, ktoré zvyčajne prekonáva ponuky konkurencie
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceBardejov