Profesionálny poradca zákazníka – kuchyne Poprad

Decodom spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 2. júla 2019
  • Koniec ponuky: 2. apríla 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 42
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší slovenský výrobca nábytku Decodom hľadá profesionálneho poradcu zákazníka so špecializáciou na navrhovanie kuchýň do nového kuchynského štúdia.
Pracovnou náplňou je:
– dispozičné riešenie nábytku podľa požiadaviek zákazníka v grafickom programe
– podávanie informácií o predávanom tovare
– starostlivosť o priestor predajne
– komunikácia so zákazníkom
– práca s pokladňou
– práca na zmeny

– práca v Slovenskej spoločnosti s 20. ročnou tradíciou
– kariérny rast
– stabilný príjem
– náborový príspevok 600 €
– podrobné zaškolenie
– príspevok na stravovanie
– finančná odmena pri pracovnom výročí
– finančná odmena pri životných jubileách
– odmeny pre darcov krvi
– zamestnanecké zľavy na výrobky spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačnýn listom adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM – s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevo,technika,obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows – základy
Microsoft Excel – základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vhodný kandidát musí mať technické a zároveň estetické cítenie a priestorovú predstavivosť. Orientuje sa v aktuálnych nábytkových trendoch a sleduje vývoj dizajnu. K základným zručnostiam patrí aj práca v grafickom softvéri, pomocou ktorého bude navrhovať kuchynský nábytok. Je komunikatívny a pripravený riešiť požiadavky zákazníkov.
Prax v predaji nábytku výhodou. Spolu so žiadosťou zašlite Vaše portfólio prác, návrhov, realizácií. Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Najväčší slovenský výrobca nábytku – proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DECODOM, spol. s r.o.
Pilska 7
955 13 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Jana Kalafutová
Tel.: +421385352485
E-mail: personalne@decodom.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny565 €+ 200 € náborový bonus + provízie podľa predaja ,po skúšobnej dobe priemerná mzda brutto 1 200,- €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceMAX Poprad, Dlhé Hony, Poprad
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Windows
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Vodičské oprávneniaB