Projektant

SPP - distribucia, a.s.
  • Dátum príspevku: 6. novembra 2018
  • Koniec ponuky: 5. novembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 5
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávať predprojektovú a projektovú dokumentáciu stavieb plynárenských zariadení po stránke technickej, ekonomickej, prípadne architektonickej v zmysle platnej legislatívy, najnovších poznatkov a progresívnych technológií;
prerokovať a odsúhlasiť projektovú dokumentáciu so zainteresovanými zamestnancami a účastníkmi vo výstavbe;
koordinovať činnosť riešiteľského tímu projektantov.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Pracovná doba od pondelka do piatka.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie …
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Stravné lístky v hodnote 4,80 €.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné (TZB výhodou) alebo strojnícke

Ostatné znalosti

Microsoft Windows – pokročilý
AutoCAD – pokročilý
MicroStation – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ukončené VŠ vzdelanie – stavebné (TZB výhodou) alebo strojnícke;
Prax v projekcii alebo v realizácii investičných projektov inžinierskych sietí je výhodou;
Spôsobilosť vykonávať činnosť vo výstavbe v rozsahu stavebný inžinier – autorizácia je výhodou;
AutoCAD alebo MicroStation podmienkou;
Komunikačné a organizačné zručnosti;
Samostatnosť;
Zodpovednosť.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SPP – distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPP – distribúcia, a.s.
Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: miriam.backovabellova@spp-distribucia.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1000 € brutto + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Kalkulačka: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1000-25 (skopírujte si link do prehliadača).
  • Požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupu01.03.2019
  • Miesto práceZvolen
  • Počítačové znalosti Microsoft Windows
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiOrganizovanie a plánovanie práce, Samostatnosť