Projektový manažér

SaarGummi Slovakia s.r.o.
  • Dátum príspevku: 3. decembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 86
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri spracovávaní kalkulácií, posudzovaní realizovateľnosti projektov a získavaní nových projektov v prostredí medzinárodnej spoločnosti
• zodpovednosť za kompletnú koordináciu projektu od nominácie po odovzdanie projektu do sériovej výroby v súlade so štandardmi automobilového priemyslu
• koordinácia projektového tímu, komunikácia s materskou spoločnosťou a cieľovým zákazníkom (automobilka)
• kontrola dodržiavania termínových plánov a stanoveného rozpočtu, pravidelný reporting , spolupráca s oddelením controlingu
• aktívny a kreatívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Motivačný bonus, 13. a 14. plat, plnenie zo SF

Poskytnutie služobného telefonu, stravovanie v priestoroch spoločnosti, mzdové nároky v zmysle Kolektívnej zmluvy, DDP, možnosť navštevovať jazykový kurz, možnosť vzdelávania sa, pravidelné preškoľovanie zamestnancov, pružný pracovný čas
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1 400 - 1 500 EUR brutto
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceDolné Vestenice
  • Jazykové znalostiKórejský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore strojárske, chemické, obchodné Osobnostné predpoklady a zručnosti Zodpovednosť, lojalita voči firme, zvládnutie práce v strese, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť, tímový hráč, aktívny šofér, schopnosť pracovať v maximálnom nasadení, technické myslenie