Referent kontrolingu – zastupovanie počas MD a RD

SPP - distribucia, a.s.
  • Dátum príspevku: 19. novembra 2018
  • Koniec ponuky: 5. novembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 16
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracovať pri tvorbe plánu;
pravidelne vyhodnocovať plnenia plánu;
spolupracovať pri vyhodnocovaní ekonomickej efektívnosti sekcií, projektov a investícií;
spolupracovať pri príprave pravidelných reportingových správ;
pripravovať analýzy ekonomickej efektívnosti projektov, hospodárenia sekcií a iné ekonomické analýzy v zmysle potrieb spoločnosti.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Flexibilný pracovný čas
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie …
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie na pracovisku.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
– prax v oblasti reportingu, kontrolingu alebo plánovania výhodou
– dobrá znalosť podvojného účtovníctva
– MS Excel na pokročilej úrovni podmienkou
– skúsenosť s prácou v SAPe výhodou
– znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni
– analytické myslenie
– precíznosť
– samostatnosť
– spoľahlivosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SPP – distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPP – distribúcia, a.s.
Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: miriam.backovabellova@spp-distribucia.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 € + variabilná zložka 20% + ďalšie benefity. Kalkulačka: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1000-20 (skopírujte link do prehliadača).
  • Požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupu01.01.2019
  • Miesto práceBratislava
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Administratívne a ekonomické znalostiPodvojné účtovníctvo
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiPokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť