Referent obchodného oddelenia

PROSPECT, spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 7. januára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 56
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– analýza tendrovej dokumentácie (formálna, materiálna, vecná a základná právna analýza), príprava a riadne a včasné predkladanie ponúk, najmä do verejných a súkromných tendrov
– spracúvanie a riadne a včasné predkladanie žiadostí o vysvetlenie, žiadostí o nápravu a námietok, najmä do verejných a súkromných tendrov
– vypracúvanie a administrácia dokumentov týkajúcich sa obchodnej a záväzkovej agendy a obstarávanie potrebných informácií a podkladov k nim
– štúdium relevantnej legislatívy a jej zmien
– evidencia tendrov, zákaziek, ponúk, cien, cenotvorby, zmlúv vrátane ich príloh a dodatkov
– evidencia a udržiavanie platnosti príslušných licencií, certifikátov a pod., zabezpečovanie procesov nadobudnutia nových licencií, certifikátov a pod.
– relevantná komunikácia s úradmi, investormi, projektantmi, geodetmi, rozpočtármi a pod.; administratívne práce súvisiace s agendou; vyhľadávanie relevantných príležitostí vzdelávania a účasť na nich

práca v stabilnej spoločnosti
Mzdové podmienky (brutto)
Od 820 EUR/mesiacPlat je rozdelený v dvojzložkovej mzde fixná 820 € brutto + pohyblivá 380 € brutto v závislosti od kandidáta.
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyOd 820 EUR/mesiac
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceJ. Simora 5 940 01 Nové Zámky
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore stavebné Osobnostné predpoklady a zručnosti Min. 1 ročná prax s prípravou ponúk do verejných obstarávaní podľa zákona č. 343/2015 o verejnom obstarávaní.