Rozpočtár

PROSPECT, spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 6. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 23
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– obhliadka stavby
– príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou
– spracovanie kalkulácií a cenových rozpočtov stavebných činností
– spolupráca pri optimalizácii technických riešení

Stabilné zamestnanie, možnosť osobného rastu, mobil
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiacPlat je rozdelený v dvojzložkovej mzde fixná 750 € brutto + pohyblivá až do výšky 1250€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyOd 750 EUR/mesiac
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceJ. Simora 5 940 01 Nové Zámky
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word, CENKROS plus
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore , technické, stavebné Osobnostné predpoklady a zručnosti - skúsenosti na obdobnej pozícii vítané - znalosť kalkulačných programov - schopnosť čítať projektovú a technickú dokumentáciu - osobnostne: vyžadujeme precíznosť, dôslednosť, technické a analytické myslenie, samostatnosť a zodpovednosť