Servisný technik/ Automechanik; práca na turnusy

STD DONIVO, a.s.
  • Dátum príspevku: 5. júna 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 164
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca na turnusy podľa dohody
– vykonávanie údržbových a opravárenských prác na kamiónoch
– riešenie porúch v spolupráci s disponentom
– operatívne výjazdy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat od 900 eur + diéty (možnosť zárobku od 1300 eur netto)

– stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi
– motivujúce pracovné podmienky
– firemný mobilný telefón
– stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom
– kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
– možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
– možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci
– perspektíva kariérneho rastu
– možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou s viac ako 900 zamestnancami. Vstúp do energického kolektívu, ktorý komunikuje otvorene, férovo a nepohrdne ani dobrou zábavou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– manuálna zručnosť a technické znalosti v oblasti nákladných vozidiel
– ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
Výhodou, nie podmienkou je:
– prax so servisom a opravami nákladných vozidiel
– vodičský preukaz skupiny C, E
– ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

STD Donivo a.s. – najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a vyše 800 vodičmi
www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s.
Na Štepnici 1
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Andrea Makovická
Tel.: +421 907 094 246
E-mail: makovicka@std.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynástupný plat od 900 eur + diéty (možnosť zárobku od 1300 eur netto)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceLinz, Rakúsko
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť, Technická gramotnosť