Servisný technik nápojových automatov – Trnava, Hlohovec, Sereď, Galanta, Nitra

VERY GOODIES SK s.r.o.
  • Dátum príspevku: 28. februára 2019
  • Koniec ponuky: 28. marca 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 17
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • servisné zásahy na prístrojoch a zariadeniach umiestnených v servisnej dielni ako aj u zákazníka (každodenná údržba, periodické čistenia, odstraňovanie prevádzkových porúch)
    • inštalácie a deinštalácie prístrojov u zákazníkov
    • vedenie dokumentácie, starostlivosť a hmotná zodpovednosť za tovar a pridelené náradie, nástroje, techniku a zodpovednosť za správne a úplné vypĺňanie používaných dokladov a tlačív, mesačné uzávierky a inventúry
    • pôsobenie v regióne Trnava, Hlohovec, Sereď, Galanta, Nitra

  • Práca na 1 zmenu (pon -pia)
    • Odborné zaškolenie
    • Priateľská atmosféra
    • Výkonnostné bonusy
    • Zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým pracujeme
    • Darčekové poukážky pri svadbe, narodení dieťaťa, narodeninách
    • Pitný režim (teplé a studené nápoje)
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
    • Teambuildingy a firemné akcie
    • Možnosť využívania karty Multisport

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vyhláška o odbornej spôsobilosti § 21
    • Záujem o elektrotechniku
    • Základné znalosti znalosti MS-Office
    • Vysoká miera zodpovednosti a iniciatívy
    • Samostatnosť v práci

Adresa spoločnosti

Nová Rožňavská 134/A | 831 04 Bratislava | Slovakia

www.verygoodies.com

Kontakt:

Anna Polláková

HR Generalist

+421 948 090 940 | anna.pollakova@verygoodies.com

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyZákladná mzda od 700 - 1000 Eur + motivačná zložka mzdy a ďalšie odmeny
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceTrnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)