Servisný technik pre inštalácie strojov doma aj v zahraničí

HF NaJUS, a.s.
  • Dátum príspevku: 29. novembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 101
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– preberá a kontroluje úplnosť dokumentácie potrebnej pre jeho výkon práce v zmysle objednávky
– fyzicky preberá materiál a režijný materiál potrebný na jeho výkon práce v zmysle objednávky
– ovláda čítanie technickej dokumentácie
– vykonáva práce v priestoroch spoločnosti, v priestoroch u zákazníka
– riadi pridelený team v zmysle objednávky
– vedie priebežný záznam o prevedenej práci (denník)
– navrhuje riešenie na mieste výkonu práce
– ústna aj písomná komunikácia s konečnými užívateľmi v anglickom jazyku.

– individuálny adaptačný a stabilizačný proces pre nových zamestnancov
– práca s najmodernejšími technológiami
– vzdelávanie, odborný a kariérny rast
– športové a teambuildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní
Zamestnanec by mal byť plne flexibilný a v prípade potreby ochotný cestovať hlavne do krajín EU (najmä Anglicko, Nemecko, Taliansko, ČR)
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis na Martina.Feckova@hf-mixinggroup.com. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Strojárstvo alebo porovnateľná kvalifikácia

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
MicrosoŬ Word – pokročilý
MicrosoŬ Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– prax v inštaláciách zariadení je vítaná
– znalosť výkresovej dokumentácie a technologických postupov sú požiadavkou,
– znalosť ruského jazyka je výhodou,
– osobná zodpovednosť a samostatný spôsob práce,
– očakávame ochotu vzdelávať sa a cestovať .

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje  rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing  Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V  súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
HF NaJUS, a. s.
Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Fecková
Tel.: +421911116234
E-mail: Martina.Feckova@hf-mixinggroup.com

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 5,50 Eur - do 10 Eur/hod.brutto plus príplatky za prácu u zákazníka (veľmi motivačné)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceLieskovec 575, Dubnica nad Váhom
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíStredne pokročilý
  • Počítačové znalosti Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB