Skladníčka / skladník

SEVT, a.s.
  • Dátum príspevku: 5. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 25. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 73
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje príjem, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru a materiálu spoločnosti
Obsluhuje paletový vozík (nie vysokozdvižný)

– 37,5 hod pracovný týždeň
– pracovná zmluva na dobu neurčitú
– kultúrny benefit – preplatenie kultúrnych podujatí do hodnoty
– športový benefit – forma zľavovej karty
– zamestnanecká karta so zľavou na nákupy v ŠEVT a.s.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Očakávame samostatnosť, pracovitosť a schopnosť práce v tíme
Jedná sa o manuálnu prácu, preto očakávame uchádzačku / uchádzača s dobrým zdravotným stavom. Nepožadujeme prax v sklade, zaučíme.

Životopis posielajte na mail : durovkova@sevt.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 700 € (podľa praxe a konkrétneho zaradenia) + prémie
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
  • Miesto prácePlynárenská 6, Bratislava