Skladník

STAVIVO IBV, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 7. januára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 66
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– príjem tovaru na sklad
– výdaj tovaru na základe vyskladňovacích dokladov
– poskytovanie nevyhnutných informácií o tovare
– pomoc pri výbere tovaru
– práca s VZV
– zodpovednosť za poriadok a správne uskladnenie tovaru
– skladnícke práce podľa rozhodnutia vedúceho prevádzky

– práca v mladom kolektíve a stabilnej spoločnosti na trhu
– kvalitné zaškolenie
– ročné odmeny
– príspevok na DDS
– pracovné oblečenie /servis na náklady spoločnosti /
– výdaj teplej stravy / úhrada zamestnanca 0,50 € /
-možnosť kúpy tovaru za zamestnanecké ceny

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny580 € + prémie podľa výšky mesačného obratu. Celkovo do výšky cca 1000 €. Príplatky podľa ZP /nadčas + soboty/.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceZvolenská cesta 279/1, Banská Bystrica
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore stavebníctvo, obchod Osobnostné predpoklady a zručnosti - príjemné vystupovanie - komunikatívnosť - dobrý zdravotný stav - precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť - práca s VZV - možnosť zaškolenia - ochota učiť sa