Skladník Bratislava

DOKA Slovakia , Debniaca technika s.r.o.
  • Dátum príspevku: 6. februára 2019
  • Koniec ponuky: 6. augusta 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 18
Prehľad úloh

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:
– Nakládka, vykládka materiálu s vysokozdvižným vozíkom,
– Kontrola, skladovanie, čistenie, výdaj a príjem debniaceho materiálu

Zamestnanecké výhody, benefity:
– Podpora osobného rozvoja
– Príspevok pri narodení dieťaťa
– Zdravotné prehliadky
– Spoločenské aktivity v rámci spoločnosti ( športové a teambuildingové)
– Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už 25 rokov

Informácie o výberovom konaní:
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zasielajte Vašu žiadosť a životopis na adresu:
DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o., Ivanská cesta 28, 821 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Margit Németh Reicher, Tel.: + 421248202143
e-mail: margit.reicher@doka.com
V prípade, že životopis budete posielať poštou, zasielajte ho na doleuvedenú adresu.
DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.
Margit Németh Reicher
P.O.BOX 39
820 02 Bratislava 22

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť DOKA Slovakia ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.

Nezabudnite do životopisu uviesť:
Súhlasím s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679
V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz:
B

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požiadavky:
– Učňovské vzdelanie
– Stredoškolské vzdelanie
– Oprávnenie na VZV a prax sú výhodou, NIE PODMIENKOU,
– Motivácia a chuť pracovať
– Fyzicky zdatný, precízny, spoľahlivý, bezúhonný
– Zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškolovanie v odbore debniacej techniky, veľké nájomné sklady, servis hotových debniacich zariadení, oprava debnenia atď.

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenynástupný plat 900 €, po skúšobnej dobe zvýšenie. Na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď / dohodou
  • Miesto práceIvanská cesta 28, Bratislava
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť, Tímová práca