SKLADNÍK OBCHODNÉHO DOMU V BRATISLAVE

SCONTO Nábytok
  • Dátum príspevku: 7. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 108
Prehľad úloh

Náplň práce:
• Práca na pokladni obchodného domu
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť
• Obsluha a komunikácia so zákazníkmi

Ponúkame:
• Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
• Zaškolenie pre prácu na pokladni
• Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
• Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Očakávame:
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Ochotu zaškoliť sa
• Pro zákaznícky prístup
• Znalosť práce na PC a s peňažnou hotovosťou
• Spoľahlivosť, starostlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť
• Ochotu pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a počas víkendov

Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Vavreková
E-mail: lubica.vavrekova@sconto.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyPonúkame mesačnú mzdu až do výšky 1000,-€, ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 850,-€ a náborový príspevok 600,- € + príplatky. Po skúšobnej dobe navýšenie mzdy o 50,- € v osobnom ohodnotení.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupudohodou (ASAP)
  • Miesto práceBratislava
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť
  • Ďalšie požiadavkyPrax v odbore (skúsenosti s VZV výhodou) a Časovú flexibilitu (práca na zmeny a počas víkendov - krátky a dlhý týždeň)