Skladník obchodného domu v Nitre

SCONTO Nábytok
  • Dátum príspevku: 20. apríla 2018
  • Koniec ponuky: 20. júla 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 8
Prehľad úloh

Náplň práce

  • Príjem a manipulácia s tovarom od dodávateľov
  • Zaskladňovanie tovaru v sklade obchodného domu, práca so scanerovým systémom
  • Následný výdaj tovaru zákazníkom

Ponúkame

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
  • Získanie oprávnenia pre vedenie VZV
  • Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
  • Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Požadujeme

  • Prax v odbore (skúsenosti s VZV výhodou)
  • Fyzickú zdatnosť
  • Príjemné vystupovanie, ochota a komunikatívnosť (komunikácia so zákazníkmi pri výdaji tovaru)
  • Časovú flexibilitu (práca na zmeny a počas víkendov – krátky a dlhý týždeň)

Stručná charakteristika spoločnosti:

SCONTO Nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Höffner, ktorý patrí k najväčším predajcom nábytku v Európe. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.

Životopis posielajte na mail:  zivotopis@kariera-praca.sk

Detail ponuky
  • Ponúkaný plat (brutto)Dohodou
  • Termín nástupuDohodou
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť