Skladník v supermarkete

KONRAD
  • Dátum príspevku: 3. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 28. mája 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 47
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce

  • pracovník vykonáva všetky práce súvisiace s príjmom a naskladňovaním  tovaru a vratných obalov,
  • relokovanie tovaru podľa denných potrieb, vykladanie do regálov,
  • obmieňanie tovarových zásob z hľadiska plynutia garančných lehôt;
  • inventarizácia tovaru
  • práca 7 dní v týždni (2-3 dni práca / 2-3 dni voľno)

Ponúkané výhody

– práca v stabilnej slovenskej spoločnosti rodinného charakteru

– bezplatné školenia na pracovisku;
– ročné motivačné odmeny;
– mimoriadne odmeny (nadštandardný výkon);
– sociálny program, firemné dni;
– kvalitná manipulačná technika;
– ochranné pracovné oblečenie a obuv;

– teplá strava na pracovisku;
– pracovná zdravotná služba;
– vitamínové balíčky;
– pitný režim;

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie a vyššie

Ďalšie požiadavky:

  • príjemné vystupovanie voči zákazníkom,
  • ústretovosť, pro – klientska orientácia
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, lojalita

– predchádzajúca prax na pozícii skladník v supermarkete – vítaná / nie je podmienkou
– platný preukaz VZV je výhodou / nie je podmienkou

– odborná spôsobilosť na prácu s potravinami (epidemiologicky závažné činnosti) – vítaná
– zmysel pre dodržiavanie pravidiel
– tímovosť

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na 1 rok, neurčitý čas

Údaje o zamestnávateľovi

Charakteristika:

supermarket s potravinami

Adresa:

  • Cesta na Senec 24
  • 83006 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

Internetová adresa:

www.kon-rad.sk

Kontakt:

Dana Červenková

e-mail: supermarket@kon-rad.sk

Telefón: +421248210290

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny600 € + osobné ohodnotenie 0 – 300 Eur; Po skúšobnej dobe 700 Eur + osobné ohodnotenie 0 - 400 Eur
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • Termín nástupuIhneď / ASAP
  • Miesto práceCesta na Senec 24, 830 06 Bratislava