Skladník VZV 6,50€/h.po zaškolení 7,50€/h.+ príplatky/Trnava

prolifeagency
  • Dátum príspevku: 24. augusta 2021
  • Aplikácie 0
  • Názory 5

Miesto práce:
Trnava

Druh pracovného pomeru:
živnosť

Termín nástupu:
ihneď

Mzdové podmienky (brutto):
7,5 EUR/hod.
– po zaškolení 7,5€/hod + príplatky – 25% nočná nadčas, 50% víkend, 100% sviatok

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– zaskladňovanie, vyskladňovanie, nakládka, vykládka,
– príprava a skladovanie manipulačných jednotiek, triedenie tovaru
– dodržiavanie pravidiel zoskupení tovaru,
– čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladňovanie podľa údajov
– systémové spracovanie tovaru a objednávok

Požiadavky :
– schopnosť pracovať v trojzmennej prevádzke
– preukaz VZV – prípadne ochota ísť na školenie a jazdy
– schopnosť pracovať samostatne
– zodpovednosť pri práci

Zamestnanecké výhody, benefity:
– príplatky za nadčas a nočnú 25%, víkend 50% a sviatok 100%

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
– stredoškolské bez maturity
– stredoškolské s maturitou
– študent vysokej školy

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požiadavky na kandidáta:
– manuálne zručný
– zmysel pre detail
– W1

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny7,5 EUR/hod. - po zaškolení 7,5€/hod + príplatky - 25% nočná nadčas, 50% víkend, 100% sviatok
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceTrnava
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiAnalyzovanie a riešenie problémov