Špeditér

EUROFRIGO s.r.o.
  • Dátum príspevku: 18. mája 2018
  • Koniec ponuky: 11. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 26
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás sa nebudete sťažovať na stereotyp. ( a do práce chodiť
musíme, tak prečo si nevybrať takú, kde nás to baví a sme
spokojní?!)
náplň práce:
– komunikácia s dopravcami aj v cudzích jazykoch na dennej báze
– plánovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
– hľadanie vhodných kapacít na základe požiadaviek klientov
– tímová práca s našimi obchodníkmi
– máte šancu ukázať svoj potenciál a rozvíjať ho
– vaše nápady a názory budú vítané
– nepreferujeme príkazy a rozkazy, ale tímovú prácu a spoločné rozhodovanie

– férové a motivačné ohodnotenie
– samostatnosť v rozhodovaní
– školenia, jazykové kurzy
– teambuildingy
– nebudete iba jeden z mnohých ako v korporácii, kde robíte tisícinu procesu a o konečnom výsledku sa ani nedozviete. U nás budete jeden z nás, ktorý sa priamo podieľa na chode firmy, na výsledkoch, ale nezabúdajte, že všetko má svoje výhody aj nevýhody : v malom tíme sa neskryjete, ak sa vám nechce pracovať 🙂 Ak ste zvyknutý/á sa v práci tváriť že pracujete, k nám sa ani nehláste. Platíme ľudí od toho, akým prínosom sú pre firmu, nie koľko hodín trávia v práci.
Najlepším benefitom je ak ľudia povedia, že chodia radi do práce a o toto sa vždy snažíme.

Informácie o výberovom konaní

Chceš sa stať súčasťou tímu EUROFRIGO? Prečítaj si ešte raz (radšej dva krát ) naše požiadavky na osobnostné predpoklady a zručnosti. Ak sa so všetkými naozaj stotožňuješ, daj svojmu životu nový zmysel a pridaj sa k nám. Hľadáme len tých najlepších, ktorí sa nevzdávajú a nezutekajú pri prvom neúspechu, ale majú chuť ukázať svoj najvyšší potenciál. Tí najlepší nemajú určenú hornú hranicu ohodnotenia, všetko závisí od ich šikovnosti, „chcenia“ a výsledkov. Ak Ti nechýba sebareflexia a predsa si sa nezľakol našich požiadaviek, zrejme si veríš a trúfaš si stať sa jedným z nás. Pošli nám životopis a radi Ťa uvidíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravný smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – základy
Microsoft Word – základy

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vyžadujeme :
– pracovné skúsenosti a výsledky
– komunikatívnosť
– logické myslenie
– dobrú pamäť
– každý ďalší cudzí jazyk je výhodou
– nekonfliktnosť
– sebareflexiu
– prirodzenú dravosť
– pozitívny prístup a myslenie
– ak si frfloš s negatívnym myslením, k nám
nezapadneš
– odolnosť voči stresu
– organizačné schopnosti
– rýchlosť v rozhodovaní
– zodpovednosť za svoje rozhodnutia
– profesionalitu
– lojalitu
– samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme
– prácu s PC na dobrej úrovni
– schopnosť rešpektovať ostatných

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme počtom ľudí zatiaľ malá, ale rýchlo rastúca špedičná firma s veľkou víziou. Špecializujeme sa na chladený a mrazený tovar a už 10 rokov si úspešne držíme na trhu svoje miesto. Našou filozofiou je vysoké nasadenie a súdržnosť, dobré vzťahy a lojalita. A naše motto : Stay cool. Áno, zostaň v pohode, zostaň cool za každých okolností, (aj náš tovar zostáva chladený, teda cool za každých okolností:). Ak si aj Ty cool, tak hľadáme práve Teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčkova 11/A
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Mareková
Tel.: +421905503550
Kliknite tu, ak chcete reagovať na pracovnú ponuku

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1100 - 2100 € (s províziou)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceVlčkova 11/A, Bratislava
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk, Maďarský jazyk
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník