Správca vozového parku

Dolphin Slovakia, Ltd.
  • Dátum príspevku: 2. augusta 2019
  • Koniec ponuky: 2. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 43
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba vozidiel s cieľom udržať dodávky a distribúciu podľa plánu a v rámci stanoveného rozpočtov. Medzi hlavnú zodpovednosť Správcu vozového parku patrí nákup a prenájom vozidiel, ich registrácia, sledovanie a zabezpečenie včasných EK a STK, a poistenie a nájdenie spôsobov, ako znížiť náklady a maximalizovať zisky.

Správca vozového parku je zodpovedný za pomoc pri nábore kvalitných vodičov do flotily, udržiavanie podrobných záznamov o údržbe vozidiel, povinné technické kontroly, kontroly a plánovanie pravidelnej údržby vozidla s cieľom zabezpečiť prevádzkovú účinnosť.

Okrem toho Správca vozového parku pravidelne registruje tachografické dáta, údaje o pneumatikách, spotrebe oleja a paliva a poučí vodičov, ktorí neefektívne používajú firemné vozidlá.

Správca vozového parku musí pochopiť celý dodávateľský reťazec, aby ho mohol účinne koordinovať a spolupracovať s dodávateľmi a službami.
Správca vozového parku je v každodennom kontakte s vodičmi. Správca vozového parku kontroluje, či sú vozidlá bez poškodení, a plánuje údržbu a opravy vozidiel, spracúva poistné udalosti a zabezpečuje neustály optimálny vzhľad vozového parku podľa noriem a dizajnu spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda po zaškolení návýšená

– Práca v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody.
– Ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod.
-Jedným z benefitov sú firemné raňajky každý pondelok ráno, zdravé občerstvenie zdarma počas celého dňa (ovocie, jogurty, musli), neformálny open space, a super kolegovia.
– Zaškolenie priamo v priestoroch spoločnosti v „Dolphin academy“
– programy pre osobnostný a kariérny rozvoj vrátane výučby cudzích jazykov.

Informácie o výberovom konaní

Očakávame pracovné nasadenie a ponúkame adekvátne ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– flexibilita a ochota pracovať,
– základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.​​
– excel
– analytické myslenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dolphin je vedúcou značkou v oblasti zabezpečovania pitného režimu a výdajníkov na balenú vodu, ktorá poskytuje
spoločnostiam na Slovensku najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb už od roku 1999. S kancelárskymi a distribučnými
strediskami v Bratislavskom a Košickom regióne a plniacou linkou v Korytnici Dolphin na slovenskom trhu neustále rastie.

Adresa spoločnosti

Dolphin Slovakia s.r.o.
Nádražná 1958
90028 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Paulína Krakovik
Tel.: +421918491139
E-mail: paulina@dolphin.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny900 - 1 200 EUR
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupu01.09.2019
  • Miesto práceBratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Vodičské oprávneniaB, C
  • Všeobecné spôsobilostiPružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)