Sprostredkovateľ – PSS a.s.

Prvá Stavebná Sporiteľňa, a. s.
  • Dátum príspevku: 7. júna 2018
  • Koniec ponuky: 7. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 74
Prehľad úloh

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI:
Výkon sprostredkovateľskej činnosti finančného sprostredkovania v
oblasti stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby,
starostlivosť o nových a existujúcich klientov, akvizičná činnosť
a finančné sprostredkovanie poistenia pre UNIQA poisťovňu, a. s., a
pre poisťovňu Slovenskej sporiteľne, a. s., Vienna Insurance Group.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:
– prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu
– motivujúce finančné ohodnotenie
– permanentné, profesionálne vzdelávanie
– vybavenie notebookom, tlačiarňou, prístupom na internet
– výhodné účelové pôžičky na vytváranie vhodného pracovného
prostredia
– stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami
– exkluzívne motivačné aktivity, spoločenské a športové akcie
celoslovenského i regionálneho charakteru

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Žiadosť o prijatie a profesijný životopis zasielať mailom.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM:
– stredoškolské s maturitou
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– študent vysokej školy
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa
– vysokoškolské III. stupňa

VZDELANIE V ODBORE:
– Bankovníctvo, poisťovníctvo, obchod

JAZYKOVÉ ZNALOSTI:
– Slovenský jazyk – Expert (C2)

OSTATNÉ ZNALOSTI:
– Microsoft Word – pokročilý
– Microsoft Excel – pokročilý

VODIČSKÝ PREUKAZ:
– B

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE ABSOLVENTA:
– Áno

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
– minimálne stredné odborné vzdelanie – požadujeme predloženie dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
– základná PC gramotnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, vytrvalosť
– samostatnosť aj tímovosť
– ochota permanentne sa odborne vzdelávať
– vítaný je vodičský preukaz skupiny B

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI:
Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. – špecializovaná banka na podporu bývania a výstavby

POČET ZAMESTNANCOV:
250-499 zamestnancov

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladný plat + neobmedzená výška príjmu na základe dosiahnutých výsledkov, dobré výsledky sú adekvátne odmenené
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupu01.07.2017
  • Miesto práceBratislavský kraj
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiTímová práca
  • Ďalšie požiadavkyVzdelanie v odbore - Bankovníctvo, poisťovníctvo, obchod