SQA/ZABEZPEČENIE KVALITY DODÁVATEĽA

MTA SLOVAKIA s.r.o.
  • Dátum príspevku: 29. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 23. apríla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 11
Prehľad úloh

Náplň práce

  • zodpovednosť za aplikovanie štandardov kvality, špecifických požiadaviek zákazníkov a samotného MTA k dodávateľom, ich riadenie a hodnotenie
  • komunikácia štandardných otázok/problémov smerom k dodávateľom
  • hodnotenie dodávateľov (mesačné a ročné), monitorovanie nápravných akcií dodávateľov

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené vzdelanie – vysokoškolské technického smeru
  • anglický jazyk aktívne
  • minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii v oblasti kvality v automobilom priemysle
  • schopnosť riadiť zmiešané tímy
  • znalosť nástrojov kvality, PFMEA, SPC, MSA, hlásenia 8D, ISO TS
  • nezávislý úsudok a iniciatíva, schopnosť prijať správne rozhodnutie v správny čas
  • technické myslenie

Platové podmienky (brutto)

  • od 1280 € fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka + príplatky a bonusy

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13.plat až do výšky 110% mzdy
  • ročný bonus na základe splnených ročných cieľov
  • flexibilný pracovný čas
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

 Termín nástupu: ihneď/dohodou V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie:Tel.: 038/5366508 E-mail: personalne@mta.it

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1280 € fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka + príplatky a bonusy
  • Požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď/dohodou
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíMierne pokročilý