Starostlivosť o kľúčových zákazníkov Žilina a okolie

SALESIANER MIETTEX s. r. o.
  • Dátum príspevku: 21. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 31. júla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 36
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi priamy kontakt so zákazníkmi, využívate cielene svoje komunikačné schopnosti ako aj inšpiráciu, dynamiku a schopnosť presadiť sa? Je Vašim mottom „ Úspech je najväčšia motivácia“?
V tom prípade hľadáme práve Vás – naštartujte a staňte sa členom rodiny SALESIANER MIETTEX a podporte náš tím na Slovensku ako ŠPECIALISTA V OBLASTI STAROSTLIVOSTI O KĽÚČOVÝCH KLIENTOV.Sme medzinárodne pôsobiaca, inovatívna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prania a servisného prenájmu textílií. S našimi 3350 zamestnancami sme v Rakúsku a CEE/SEE
lídrami na trhu. Už viac ako 100 rokov ponúkame našim zákazníkom ten správny manažment textílií.
Ako obchodnému zástupcovi, špecialistovi Vám zveríme nasledovné činnosti:

* akvizícia nových klientov, návštevy existujúcich klientov
* zisťovanie potrieb zákazníkov, príprava ponúk, zmlúv, kalkulácií a návrhov riešení podľa požiadaviek zákazníkov a aktívna podpora ostatných členov regionálneho tímu
* zodpovednosť za kvalitnú prezentáciu a efektívny predaj služieb a výrobkov v rámci zvereného regiónu, odborné poradenstvo, pomoc pri výbere produktov/služieb
* monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
* poskytovanie poradenstva a riešenia potrieb zákazníkov
* pravidelná návšteva kľúčových zákazníkov
* úzka spolupráca s obchodným oddelením spoločnosti
* účasť na seminároch a meetingoch

• Kontinuálne rozširovanie vedomostí
• Profesionálne zaškolenie v SR a v zahraničí
• Práca v stabilnej medzinárodne pôsobiacej rodinnej firme so 100 ročnou tradíciou
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, zdravotníctvo, ekonómia, marketing, manažment, hotelierstvo, sociálna práca, verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
• trpezlivosť
• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• sebaistota
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• ochota vzdelávať sa a pomáhať

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Dušičková
Tel.: +421 948 783 980
E-mail: g.dusickova@salesianer.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000,00 € + výkonnostné odmeny
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Miesto práceŽilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Windows
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Osobnostné predpokladySebaistota
  • Vodičské oprávneniaB