Stavbyvedúci

ASSYX
  • Dátum príspevku: 11. decembra 2018
  • Koniec ponuky: 28. mája 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 106
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
– prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
– koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
– realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
– zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
– kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
– príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
– priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

– motivačné finančné ohodnotenie
– osobné ohodnotenie podľa dĺžky praxe a doterajších skúseností
– ďalšie finančné benefity na základe úspešnosti na projekte
– stravné lístky a diéty podľa miesta výkonu práce
– ubytovanie
– podpora ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
– príplatky na rôzne životné udalosti (napr. svadba, pohreb, …)

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu s uvedením pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia – základy
Pokladňa – základy
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
AutoCAD – pokročilý
CENKROS – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– odborná spôsobilosť stavbyvedúci – podmienkou
– predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
– samostatnosť
– zodpovednosť
– flexibilita
– komunikatívnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Stavebná spoločnosť – realizácia stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ASSYX, spol. s r.o.
Popradská 80
821 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: jana.ziskova@assyx.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 eur + ďalšie odmeny
  • Požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto prácePopradská 80, Podunajské Biskupice
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Administratívne a ekonomické znalostiFakturácia, Pokladňa
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, CENKROS plus
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník, Pokročilý
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB