Stolár aj bez vzdelanie ale s praxou

Rosnička Slovakia, a.s.
  • Dátum príspevku: 21. marca 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 102
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce:

Práca vyučeného solaára alebo domáceho majstra na stolárskej dielní: úpravy stolárskch, stavebných a nábytkových polotovarov na formátovacej píle – hlavne kuchynských prac. dosiek, hranovanie a rezanie drevotriesky, realizácia výrezov a spojov na kuchynské dosky, skladanie jednoduchých skriniek, vŕtanie dier a otvorov, balenie zakázok. Je možná aj kumulácia s pozíciu predavač na maloobchodnej predajni.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Ponúkané výhody:

  • Istota trvalého pracevného miesta, možnosť tvorivo rásť, príspevky na obed
  • Základná zložka mzdy: ponúkaný nástupný plat 770,- EUR brutto na skúšobnú dobu !!
  • Mimobratislavským (nad 100km) ponúkame ubytovanie počas skúšobnej doby ZDARMA (podmienky trvanie Zmluvy) !!! Následne po zapracovaní a uzavretí zmluvy ponúkame príspevok na ubytovanie vo vybranej ubytovni cca 500m od pracoviska (veľmi slušné, cenovo dostupné a čisté bývanie !)
  • Možnosť profesného, kariérneho a mzdového rastu po zapracovaní – Garantujeme

Pracovné podmienky:

Pracovný čas: od 7:30 do 16:00

Požadované vzdelanie:

Základné vzelenie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelenie prvého stupňa

Dĺžka praxe:

aspôň 6 mesiacov

Adresa:

Kopčienska 89

851 01 Bratislava-Petržalka

Tel: 02/63810991

E-mail: andrej@rosnicka.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny770€
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent, Menej ako 2 roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceKopčianska 89, Bratislava-Petržalka
  • Ďalšie požiadavkyRozhladenosť v odvore stolárskych, nábytkových a stavebných polotovarov