Strečno – výroba kuchynských drezov so zárobkom 800-1000 EUR v čistom. Doprava zo ZA a MT zdarma!

TOPcontroll spol. s r.o.
  • Dátum príspevku: 27. augusta 2018
  • Koniec ponuky: 9. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 40
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-navažovanie piesku a aditív na prípravu zmesi,
-príprava a plnenie zmesi do foriem,
-riadenie a kontrola výroby drezov,
-vizuálna kontrola po vybratí drezu z formy.

-finančná odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca,
-ošatenie zamestnanca – tričko, monterky a bezpečnostná obuv,
-služby koordinátora k dispozícií.

Informácie o výberovom konaní

Do nepretržitej prevádzky (12hod – denná, nočná, 2 dni voľno) príjmeme väčší počet zamestnancov na pozíciu operátora výroby s dopravou zo ZA aj MT ZDARMA. Práca vhodná najmä pre MUŽOV!!!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sortingová a outsourcingová spoločnosť zabezpečujúca služby pre výrobné podniky doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie SR 23
014 01 Bytča

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter DURNEK
Tel.: +421915775873
E-mail: hr@topcontroll.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny3,00€ základná zložka mzdy + zamestnávateľský príplatok, dochádzkový bonus, stravné lístky, príplatok za nočné zmeny a prácu nadčas.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceStrečno