Teamleader suchého skladu

Terno real estate s.r.o.
  • Dátum príspevku: 1. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 76
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvorenie a zodpovednosť za dodržiavanie denného plánu a plnenie pracovnej
zmeny
• Plánovanie zmien, dovoleniek, zadávanie a kontrola dochádzky
• Vedenie, riadenie, motivovanie, hodnotenie a kontrola zamestnancov
• Operatívne riešenie vzniknutých situácií vyplývajúcich z chodu oddelenia
• Komunikácia so všetkými oddeleniami skladu, centrálou, predajňami, dopravcom, dodávateľmi
• Riešenie reklamácií, inventúr, poškodeného tovaru, poistných udalostí, krádeží
• Kontrola kamerového systému
• Zavádzanie a kontrola korekcií tovaru na sklade
• Zaškoľovanie nových pracovníkov
• Spolupráca na inventúrach v zmysle pokynov nadriadeného
• Práca s NZV, VZV , PC , SKENER

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
Mladý dynamický kolektív a rodinná atmosféra
Možnosť získať osvedčenie potrebné pre výkon práce

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • fyzická zdatnosť a ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • skúsenosti s vedením zamestnancov

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška, Hypernova a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme 110 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 01 Bratislava

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny850 € brutto + variabilná zložka
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuIhneď
  • Miesto práceNa Pántoch 10-18, Bratislava
  • Administratívne a ekonomické znalostiSkladové hospodárstvo
  • Úroveň administratívných a ekonomických znalostiZačiatočník
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť