Technik technickej dokumentácie

SPP - distribucia, a.s.
  • Dátum príspevku: 6. decembra 2018
  • Koniec ponuky: 5. novembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 10
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizovať výkon činností technickej dokumentácie;
vypracovávať stanoviská k plynárenským a neplynárenským stavbám,
posudzovať a kontrolovať projektovú dokumentáciu plynárenských zariadení s platnými technickými predpismi;
zúčastňovať sa na rokovaniach s tretími stranami;
spolupracovať so správcami inžinierskych sietí a ostatnými útvarmi;
viesť archív technicko-právnej dokumentácie plynárenských zariadení; posudzovať a preberať kompletnú dokumentáciu nových plynárenských zariadení pri preberaní stavby, vrátane jej evidencie a archivácie.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Flexibilný pracovný čas
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie …
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme pozývať na pohovor po 7.1.2019.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Odborné:
– 5 rokov praxe na podobnej pozícii
– znalosť energetickej legislatívy je výhodou
– znalosť stavebného zákona je výhodou,
– skúsenosť s prácou v SAP a GIS je veľkou výhodouOsobnostné:
– asertivita, schopnosť zvládať stres
– komunikatívnosť
– zákaznícka orientácia
– zodpovednosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SPP – distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPP – distribúcia, a.s.
Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: miriam.backovabellova@spp-distribucia.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 1200 € (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupu01.03.2019
  • Miesto práceBratislava
  • Vodičské oprávneniaB