Telefonický operátor, pracovník call centra

NETFINANCIE s.r.o.
  • Dátum príspevku: 22. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 23. októbra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 34
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a komunikatívnych ľudí, ktorí radi telefonujú a chcú pracovať v oblasti finančných produktov a služieb.
Vašou náplňou práce bude:
– telefonické poradenstvo a predaj finančných produktov potenciálnym a existujúcim zákazníkom
– tvorba a zasielanie obchodných ponúk, porovnaní a kalkulácií
– poskytovanie informácií o službách a produktoch
– prijímanie hovorov od zákazníkov
– získavanie a sprostredkovanie spätnej väzby od zákazníkov
– riešenie požiadaviek klientov

– flexibilný pracovný čas, vieme sa prispôsobiť požiadavkám uchádzača
– stabilný mesačný príjem a motivujúce finančné ohodnotenie
– atraktívne pracovné prostredie v centre mesta
– mladý a dynamický kolektív
– odborný rast a možnosť kariérneho postupu
– firemné akcie, školenia, teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, máte radi výzvy, chcete sa učiť, uplatniť sa a rásť spolu s nami, neváhajte a reagujte na ponuku.
Zašlite nám, prosím, štrukturovaný životopis a motivačný list na uvedený e-mail.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov s pozvaním na výberové konanie.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, poisťovníctvo, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vhodným kandidátom na pozíciu Telefonický operátor, pracovník call centra a podpory predaja je osobnosť, ktorá je:
– komunikatívna a aktívna
– dynamická, motivovaná a orientovaná na výsledok
– empatická a kreatívna vo verbálnom prejave
– príjemne vystupujúca v každodennom kontakte so zákazníkom
– empatická a presvedčivá
– schopná samostatne organizovať a plánovať si úlohy
– dôsledná, spoľahlivá a zodpovedná
– zvyknutá rýchlo sa učiť nové veci
– prax v oblasti telesales, telemarketingu alebo skúsenosti s predajom finančných produktov je vítaná, ale nie nevyhnutná

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Netfinancie, s.r.o. je poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančných služieb. Pôsobíme na finančnom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na porovnávanie a online predaj finančných, predovšetkým poistných produktov. Spoločnosť a jej portál Netfinancie.sk patrí k priekopníkom a lídrom internetového porovnávania finančných produktov. Netfinancie sú od roku 2017 súčasťou nadnárodnej holdingovej spoločnosti pôsobiacej v strednej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Netfinancie, s.r.o.
Radničné námestie 1
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimir Cvik
Tel.: +421332400002
E-mail: eva.majerska@netfinancie.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyzákladný príjem 800 EUR, provízie + bonusy
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceRadničné námestie 1, Pezinok
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
  • Úroveň počitačových znalostí Začiatočník
  • Osobnostné predpokladyEmpatia, Komunikatívnosť
  • Všeobecné spôsobilostiKultivovaný slovný prejav ( schopnosť vyjadrovania sa)