VEDÚCI ŠKOLITEĽOV

MTA SLOVAKIA s.r.o.
  • Dátum príspevku: 29. októbra 2018
  • Koniec ponuky: 23. apríla 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 11
Prehľad úloh

Náplň práce

  • riadenie tréningov na pracovnom mieste vybraných pracovných pozícií – vstupné tréningy a následné pravidelné/nepravidelné školenia a preškolenia na pracovisku
  • vedenie tímu školiteľov
  • analýza vzdelávacích potrieb na pracovisku určených prac. pozícií
  • vypracovanie plánu vzdelávania na pracoviskách
  • monitorovanie a vyhodnocovanie efektivity vzdelávacích programov

 Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené vzdelanie – SŠ s maturitou (pedagogické alebo andragogické výhodou)
  • anglický jazyk – mierne pokročilý
  • minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii v oblasti vzdelávania zamestnancov, plánovania a organizovania vzdelávacích podujatí
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • ochota učiť sa nové veci
  • manažérske zručnosti

Platové podmienky (brutto)

  • od 900 € fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka + príplatky a bonusy

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • čisté, moderné pracovné prostredie
  • 13.plat až do výšky 110% mzdy
  • flexibilný pracovný čas
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

 Termín nástupu: ihneď/dohodou  V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie:Tel.: 038/5366508 E-mail: personalne@mta.it

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 900 € fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka + príplatky a bonusy
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď/dohodou
  • Jazykové znalostiAnglický jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíMierne pokročilý
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť