Vodič

REGIONALL EXPRESS SK, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 18. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 14. marca 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 23
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení
– práca a zodpovednosť za tovar
– nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzke
– dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
– starostlivosť o pridelené vozidlo
– práca s financiami a s tým spojená zodpovednosť

– pracovný čas začína o 4:00
– spoločnosť má prevádzku na ulici Račianska 92, Bratislava

– slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
– samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť
– fyzická zdatnosť
– výhodou uchádzača je prax pri rozvoze ovocia a zeleniny
Potrebné doklady
– VP skupiny B
– doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča

zamestnanecká zľava na ponúkaný sortiment, gastro lístky, práca v mladom kolektíve v rýchlo rastúcej firme, príplatky za prácu v sobotu

Informácie o výberovom konaní

svoje životopisy zasielajte na mail:
szimeth@re-ex.sk alebo telefonicky na 0948945863

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu.
Práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť a vodičský preukaz typu B.
Prax vo vedení dodávky výhodou
Ochota pracovať, zručnosť
– korektnosť, spoľahlivosť
– výborné orientačné schopnosti
– používanie navigácie podmienkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Mladá perspektívna spoločnosť zaoberajúca sa dovozom ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení. Materská firma sa nachádza v Českej republike. Na našom SR území pôsobíme 3 roky s vlastným skladom, pričom dosahujeme rýchly rast.

Životopis posielajte na mail : szimeth@re-ex.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny580,-€ brutto (+ 400,-€ netto príplatky čiže 800,-€ netto)
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Miesto práceRačianska 92, Bratislava
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíExpert
  • Osobnostné predpokladySpoľahlivosť
  • Vodičské oprávneniaB
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť, Samostatnosť