Vodič kamiónu

Dalitrans s.r.o.
  • Dátum príspevku: 20. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 161
Prehľad úloh

Náplň (druh) práce

Medzištátna kamiónová doprava medzi SR a západmou Európou návesmi chladiacimi, plachtovými, sklápacími, posuvnými a cisternovýmia vnútroštátna doprava po SR návesmi chladiacimi a plachtovými.Dĺžka turnusov 1-2 týždne, voľno po turnuse 2-3 dni.

Možnosť pracovať na niekoľkotýždňové turnusy po dohode s dispečerom.

Ponúkané výhody

V prípade striedania vodičov na vozidlách  možnosť striedania v mieste bydliska.

Čistý príjem podľa zaradenia vodiča v medzištátnej a vnútroštátnej doprave dosahuje 1200 € a viac na vnútroštátnej a 1500 € a viac na medzištátnej doprave.

Pracovné podmienky

  • Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie:

  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:

  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

Ochota cestovať mimo miesta bydliska.

Osobnostné predpoklady

  • komunikatívnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav KleinedlerTel.: +421907746785E-mail: kleinedler@dalitrans.com

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny624 € +príplatky +diéty
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceVeľké Bierovce Veľké Bierovce 266
  • Osobnostné predpokladyKomunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaC, E