Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy Linková preprava

STD DONIVO, a.s.
  • Dátum príspevku: 5. júna 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 157
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– vedenie vybavenej súpravy v krajinách EÚ, stabilné trasy AT – EU
– pravidelná linková preprava s voľnými víkendami

-zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
– VIP životné poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
– dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 25. dňu mesiaca
– možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
– zácvik a zaškolenie nových vodičov začiatočníkov na riadnu pracovnú zmluvu
– firemný mobilný telefón
– vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
– automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
– firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
– kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie, relaxačné pobyty, firemné akcie)
– NOVE! vernostný bonus už po odpracovaní 3 rokov, odmeňovanie pri dožití životného jubilea a odchode do dôchodku

Informácie o výberovom konaní

– nové, max. 3 – ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
– jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Flexibilita
Seriózny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Orientačné – geografické schopnosti
Znalosť jazykov vítaná (nie podmienkou)
Samostatnosť

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

STD Donivo a.s. – najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a vyše 800 vodičmi
www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s.
Dialničná cesta 13
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Gustáv Gavalec
Tel.: +421917628235
E-mail: gavalec@std.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny624€ + stravné, , odmeny, v čistom 78€ za odpracovaný deň + prémia za úsporu PHM ,
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiMenej ako 2 roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceSenec, Diaĺničná cesta 13
  • Osobnostné predpokladySpoľahlivosť
  • Vodičské oprávneniaC, E
  • Všeobecné spôsobilostiSamostatnosť