Vodič MHD – vodič autobusu, vodič trolejbusu ( s ubytovaním)

DPB

Dopravný podnik Bratislava, a. s.

Miesto práce
Dopravný podnik Bratislava, a.s., Olejkárska 1, 814 52 Bratislava, Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Ponúkaný plat (brutto)
mzdové podmienky do 1160 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič autobusu na pravidelných linkách MHD v Bratislave
vodič trolejbusu na pravidelných linkách MHD v Bratislave

– práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
– náborový príspevok vo výške 3000 EUR pri splnení podmienok (VP sk. D)
– možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia na autobusy a trolejbusy
– získanie kvalifikačnej karty vodiča
– možnosť ubytovania v zazmluvnených ubytovniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska
– príspevky na cestovné pre zamestnancov s bydliskom mimo Bratislavy
– mimoriadne odmeny za iniciatívny prístup k riešeniu problematiky zabezpečovania výpravy dopravných prostriedkov MHD
– finančné odmeny za bezškodovú jazdu, odpracované roky a iné
– cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov
– príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
– príspevok na stravovanie
– bezplatné zdravotné prehliadky

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti spolu so životopisom možno zasielať e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, D

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– vodičské oprávnenie D, C, B
– vek minimálne 24 rokov
– odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť
– bezúhonnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je jediným poskytovateľom MHD na území hlavného mesta SR Bratislava.

Hlavným predmetom činnosti DPB je prevádzkovanie trolejbusovej, autobusovej a električkovej dopravy, pričom električková doprava je najstaršou na území SR a v činnosti je nepretržite od roku 1895. Okrem liniek MHD prevádzkuje DPB aj prímestské a pravidelné medzinárodné autobusové linky.

Dopravný podnik Bratislava, a.s. v súčasnosti pokračuje v skvalitňovaní verejnej dopravy masívnou obnovou vozidlového parku i modernizáciou údržbovej základne.

Adresa spoločnosti

Olejkárska 1
814 52 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Hlavinová
Tel.: 02/59502234
E-mail: hlavinova.helena@dpb.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1160€
  • Požadované vzdelaniezákladné vzdelanie, študent strednej školy, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Termín nástupuihneď
  • Jazykové znalostiSlovenský jazyk
  • Úroveň jazykovych znalostíPokročilý
  • Vodičské oprávneniaB, C, D