Vodič motorového vozidla do 3,5t

DDD Activ
  • Dátum príspevku: 21. novembra 2018
  • Koniec ponuky: 7. januára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 24
Prehľad úloh

Náplň práce:
–    vedenie motorového vozidla

  • pravidelný zber veľkorozmerného – objemného odpadu, odvoz na jeho likvidáciu
  • vypratávanie veľkorozmerného – objemného odpadu z objektov, nákladka – výkladka, odvoz na jeho likvidáciu
  • starostlivosť o pridelené vozidlo
  • práca deratizéra (DDD) – kontroluje výskyt hlodavcov, nastavuje pasce, aplikuje návnady a postreky, likviduje nežiadúce živočíchy

Iné výhody:

  • prax ako vodič z povolania minimálne 2 roky
  • prax s vedením vozidla typu „válnik“, ( napr. Iveco Daily, Ford Transit, Fiat Ducato)
  • karta vodiča

Vzdelanie:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie ( SOU )

Jazykové znalosti:

  • materinský

Požadujeme:

  • vodičský preukaz B
  • trestnú bezúhonnosť
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, pracovitosť, presnosť, komunikatívnosť, flexibilita a logické myslenie
  • slušné vystupovanie a orientácia na zákazníka
  • hľadáme zručného človeka, s kusom odvahy a zmyslom pre dobrodružstvo

Ponúkame:

  • kompletné vstupné zaškolenie
  • dlhodobé zamestnanie
  • stabilný príjem, výplatu načas
  • telefón
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce nadčas + motivácia

Stručná charakteristika spoločnosti:

Firma DDD Activ bola založená v roku 1992 ako jedna z prvých firiem v súkromnom sektore zaoberajúcich sa ochrannou dezinsekciou, deratizáciou a dezinfekciou, upratovacími prácami, odpadovým hospodárstvom – odvoz odpadu, zimná a letná údržba.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia, upratovacie a čistiace práce, odpadové hospodárstvo.

Doplňujúce informácie:
Našim cieľom je rozširovať svoje pôsobenie na trhu, preto hľadáme posily do nášho tímu.

Adresa:

Firma DDD Activ

Jurigovo námestie č. 9

841 05 Bratislava

Kontakt:

Štubňová Mária

Tel.: 0907 990 934

Email: stubnova@dddactiv.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyminimálne 550 EUR za cca 70 hod/mesiac + motivácia, iné výhody
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceBratislava
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie, Komunikatívnosť
  • Vodičské oprávneniaB, C
  • Všeobecné spôsobilostiFyzická zdatnosť, Samostatnosť