Vodič skupiny C

Dolphin Slovakia, Ltd.
  • Dátum príspevku: 2. augusta 2019
  • Koniec ponuky: 2. februára 2020
  • Aplikácie 0
  • Názory 9
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– distribúcia balenej vody nákladným / dodávkovým vozidlom
– servis/sanitácia výdajníkov vody a príslušenstva

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850€ nástupná mzda + bonusová zložka mzdy vo výške 300€

Výška mzdy bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta
Príležitosti na kariérny postup na všetkých úrovniach,
Možnosť pracovať v rámci skvelého tímu,
Každý deň k dispozícii pitný režim, káva, raňajkové müsli, cereálie do mlieka, jogurty a ovocie,
Účasť na školeniach a podujatiach holandskej a americkej obchodnej komory,
Interné zaškolenie a tréningy.

Informácie o výberovom konaní

Očakávame pracovné nasadenie a ponúkame adekvátne ohodnotenie.
Viac informacii o našej spoločnosti ako i o pracovnej pozícii nájdete: https://www.dolphin.sk/ponuka-prace-vodic-c

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– ​​digitálna karta vodiča je nutná,
– KKV,
– psychotesty,
– orientácia v Bratislavskom kraji, Banskobystrickom kraji -okolie Korytnice, nakoľko auto sa parkuje v Korytnici
– prax vo vedení nákladného motorového vozidla,
– fyzická zdatnosť,
– flexibilita a ochota pracovať,
– základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.​​

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dolphin je vedúcou značkou v oblasti zabezpečovania pitného režimu a výdajníkov na balenú vodu, ktorá poskytuje
spoločnostiam na Slovensku najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb už od roku 1999. S kancelárskymi a distribučnými
strediskami v Bratislavskom a Košickom regióne a plniacou linkou v Korytnici Dolphin na slovenskom trhu neustále rastie.

Adresa spoločnosti

Dolphin Slovakia s.r.o.
Nádražná 1958
90028 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Paulína Krakovik
Tel.: +421918491139
E-mail: paulina@dolphin.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny850 - 1 400 EUR
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent, Viac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceBratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Počítačové znalosti Microsoft Excel
  • Úroveň počitačových znalostí Pokročilý
  • Vodičské oprávneniaB, C