Vodič špeciálnych mechanizmov

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
  • Dátum príspevku: 3. mája 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 61
Prehľad úloh

Náplň práce:

  • Vedenie a obsluha cestných (osobných, nákladných, špeciálnych, prípojných) a zvláštnych (poľnohospodárske traktory a ich prípojné vozidlá, pracovné stroje samohybné, pracovné stroje prípojné) vozidiel v zmysle svojich platných oprávnení
  • Vykonávanie kontroly mobilných prostriedkov z hľadiska ich prevádzkyschopnosti, údržby a drobných opráv
  • Vedenie prevádzkovej evidencie mobilných prostriedkov
  • Vykonávanie činností spojených so zimnou a letnou údržbou spevnených plôch špeciálnymi mobilnými prostriedkami vrátane ručného čistenia a činností spojených s drobnými opravami spevnených plôch
  • Dopĺňanie automobilových pohonných hmôt do mobilných prostriedkov, riadne a správne vykazovanie a zúčtovávanie spotreby automobilových pohonných hmôt

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:

  • Vodičský preukaz skupiny „Cʺ, „Eʺ a „Tʺ
  • Kvalifikačná karta vodiča
  • Platný doklad o absolvovaní psychotestov
  • Preukaz obsluhy VZV a vodičský preukaz skupiny „Dʺ výhodou
  • Dobrá fyzická zdatnosť
  • Ochota a spôsobilosť pracovať na zmeny
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Bezúhonnosť

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
  • Bonus za individuálny výkon zamestnanca
  • Mzdový nárast v závislosti od výkonu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
  • Možnosť využitia Multisport karty

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu kariera@bts.aero  a do predmetu uveďte „Vodič špeciálnych mechanizmovʺ. Do samotného e-mailu uveďte prosím aj nižšie uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov. Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

„V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, a. s. (BTS) uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.bts.aero v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Môj súhlas môžem kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané pre štatistické účely.“

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny790 € mes. brutto + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • Termín nástupuASAP
  • Miesto práceBratislava
  • Vodičské oprávneniaC, E, T