Vodič vysokozdvižného vozíka

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 17. júla 2019
  • Koniec ponuky: 8. októbra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 36
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– prísun materiálu na jednotlivé pracovné úseky,
– zásobovanie a odvoz hotových výrobkov,
– zriaďovacie a organizačné práce v sklade,
– práca na zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 625€ v závislosti od skúseností (základná zložka mzdy), od 118€ (pohyblivá zložka mzdy)

– práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
– možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
– každoročné prehodnocovanie platu
– mesačný bonus do 118 EUR
– polročné odmeny
– stravovacie poukážky v hodnote 3,90€
– benefity zo sociálneho fondu
– preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s príplatkom)
– navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby…).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ferplast Slovakia s. r. o.
Novozámocká cesta 58
946 51 Nesvady

Kontakt

Tel.: 035/7902 620
E-mail: linda.szaboova@ferplast.com
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny625 - 743 EUR
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceNesvady