Vodičov kamiónov pre medzinárodnú dopravu

VINCENT DOPRAVA s.r.o.
  • Dátum príspevku: 1. júna 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 76
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme vodičov kamiónov C+E pre medzinárodnú dopravu
Turnusová práca 4+2
Prepravy prevažne Nemecko, Francúzsko, Benelux, ale aj ostatné krajiny EÚ
Jazda v 1

Zamestnanecké výhody, benefity:

nadštandardné finančné ohodnotenie – nové podmienky
bonusový systém – vyplácanie odmien mesačne
prepracovaný systém ohodnotenia na základe odpracovaných rokov, prvé zvýšenie už po roku
odvoz z/do práce priamo z miesta bydliska
kompletné sociálne zázemie
pravidelne obnovovaný dobre vybavený vozový park
odborné zázemie
pravidelné školenia vodičov
automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
firemné platobné a tankovacie karty pridelené vodičovi
zdravotná starostlivosť v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
pracovná výstroj
dodržiavanie EP a Rady (ES) č. 561/2006 (časy jázd a prestávok) samozrejmosťou
dodržiavanie výplatných termínov samozrejmosťou
dobrý kolektív
znalosť cudzieho jazyka nie je potrebná

Informácie o výberovom konaní
možnosť nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B, C, E

Osobnostné predpoklady a zručnosti
flexibilita, pracovitosť, rýchla adaptácia

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme dcérska spoločnosť renomovanej zahraničnej dopravnej spoločnosti, pôsobiaca na trhu od roku 2004, s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou tradíciou v oblasti dopravy a prepravy materiálu a tovaru.

Kontakt:

katarina.pies@vincentlogistics.com

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny1000 €
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceEU
  • Osobnostné predpokladyAnalytické myslenie
  • Vodičské oprávneniaB, C, E